Moc Fantasy

Opis forum


#1 2010-09-16 18:26:44

Kaien

Diabeł

20526367
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 66
Punktów :   

Kaien

Imię i nazwisko:Kaien Kha
Pseudonim:Władca
Rasa:Demon
Wiek:250 lat choć na takiego nie wyglądam
Ekwipunek:Laska Agraela,Zbroja piekieł.
Ranga:Diabeł/Admin
Kasa:5000
Staty:(Początek 20)
Siła:82
Szybkość:82
Zręczność:82
Wytrzymałość:82
Siła magiczna:82
Historia:Moja historia jest długa...Pełno w niej wojen.Jestem uczniem Agraela,jednego z potężnych lordów demonów,który przekazał mi swoją bróń kiedy odszedł.Uczyłem się magii od najlepszych.Od Groków,Pao-Kai a nawet od Cyklopów na ziemiach orków.Dzięki nim opracowałem własną sztukę walki.Podczas ostatniej bitwy podczas 4 zaćmienia mój mistrz kierował flanką prosto na ludzi,ale popełnił błąd.Zapomniał o sojusznikach ludzi,którzy znowu wpędzili nas do Sheogh...Tam po raz pierwszy miałem wizję o ataku elfów na ludzi ale nie wiedziałem czemu takie coś mnie nawiedza.Czyżbym zaczynał się zmieniać jak mój mistrz który odszedł od Urgasha i przeżył rytuał natury...Uważałem to za zwykły sen,ale potem dowiedziałem się że elfy stały się jakieś inne tak samo jak ich sprzymierzone rasy,powstali nowi dowódcy.Wtedy sam władca demonów wezwał mnie i oddał mi swoją zbroję piekieł.Po chwili widziałem jak władca się spala i że to ja zostałem wybrany na nowego władcę.Pierwsze co wtedy zrobiłem to sprzymierzyłem się z mrocznymi elfami aby rozwiązać ten spisek.
Wygląd:Wygląd w walce:Avek wygląd normalny:Twarz bardziej przypominająca twarz człowieka,dwa rogi wychodzące z głowy,duża muskulatura.Chodzę przepasany w podarte spodnie i koszulę specjalnie aby mnie nie rozpoznowano jako władcę.
Czary:All
Mana:200/200
Umiejętności:Tworzymy je w w kuźni umiejętności

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cupfifa.pun.pl www.uncensored.pun.pl www.figodesign.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.playmt2.pun.pl